HOME EVENTS SIGN UP LOGIN CONTACTS
Language:

EVENTS IN THE TICKETING SYSTEM

ALL EVENTS IN THE TICKETING CENTER



Previous page...


Концерт на Ангел Заберски Трио


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Friday, 04 November 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


КОНЦЕРТ ОБИЧ И ПЕСЕН


Hall 1, 20:00, Tuesday, 18 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Красавицата и Звяра-Концерт в костюми


Hall 1, 19:00, Monday, 14 November 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Късометражно кино:Седем смъртни гряха, Церебрална поезия, Коловози на времето, Анюта, Лодка в гората - СИНЕЛИБРИ'22


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Sunday, 30 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Малкият Никола: какво чакаме, за да бъдем щастливи? - СИНЕЛИБРИ'22


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 16:00, Saturday, 22 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


МЕГРЕ И МЪРТВОТО МОМИЧЕ - СИНЕЛИБРИ'22


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 18:00, Sunday, 09 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Мълчаливото момиче - СИНЕЛИБРИ'22


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Wednesday, 12 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС „БАЩИНО ОГНИЩЕ“


Hall 1, 19:00, Sunday, 30 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Невинният - СИНЕЛИБРИ'22


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 18:00, Sunday, 23 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Ненормален


Hall New Theater, 19:30, Thursday, 13 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


НОСТАЛГИЯ - СИНЕЛИБРИ'22


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 20:00, Sunday, 09 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Нотр Дам гори - СИНЕЛИБРИ'22


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 20:00, Saturday, 15 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


ОПЕРНА ГАЛА с РОЛАНДО ВИЙЯЗОН НОВОГОДИШЕН МУЗИКАЛЕН ФЕСТИВАЛ


Hall 1, 19:00, Thursday, 22 December 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


ПЕЕЩИ АРТИСТИ


Hall 1, 20:00, Tuesday, 01 November 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ


Hall New Theater, 19:30, Sunday, 30 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


ПРАЗНИЧЕН НОВОГОДИШЕН КОНЦЕРТ- Музикален фойерверк ФЕСТИВАЛЕН СИМФОНИЧЕН ОРКЕСТЪР Диригент: Емил Табаков


Hall 1, 18:30, Sunday, 01 January 2023 - Buy Tickets / Reserve Seats


Преди, сега и после - СИНЕЛИБРИ'22


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Monday, 24 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Преподавай трудно


Hall New Theater, 19:30, Tuesday, 11 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats
Hall New Theater, 19:30, Monday, 21 November 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats
Hall New Theater, 19:30, Monday, 19 December 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Ритон-45 години на сцена


Hall 1, 20:00, Thursday, 03 November 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Синдикалистката - СИНЕЛИБРИ'22


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Tuesday, 18 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Синелибри '22: Церемония по награждаване и прожекция на Синът


Hall 1, 19:00, Friday, 21 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


СИНЕЛИБРИ'22 Церемония по откриване и прожекция на Ф1.618


Hall 1, 19:00, Saturday, 08 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Синът - СИНЕЛИБРИ'22


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Tuesday, 25 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats
HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 20:00, Saturday, 29 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Следеният човек - СИНЕЛИБРИ'22


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Thursday, 13 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Слепота - СИНЕЛИБРИ'22


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Friday, 14 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Сляпа върба, спяща жена - СИНЕЛИБРИ'22


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 17:30, Saturday, 29 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


СТЕНЛИ


Hall 1, 20:00, Thursday, 13 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


Супергерои - СИНЕЛИБРИ'22


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Monday, 17 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats


ТHE WORLD FAMOUS GLENN MILLER ORCHESTRA


Hall 1, 20:00, Friday, 10 February 2023 - Buy Tickets / Reserve Seats


ТЕО УШЕВ:НЕВИДИМИ ВРЪЗКИ - СИНЕЛИБРИ'22


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Monday, 10 October 2022 - Buy Tickets / Reserve Seats



Next page...