HOME EVENTS SIGN UP LOGIN CONTACTS
Language:

EVENTS IN THE TICKETING SYSTEM

ALL EVENTS IN THE TICKETING CENTER



JENI STYLE представя МОДНО РЕВЮ ЕСЕН /ЗИМА 2019/2020


Hall 3, 19:30, Wednesday, 18 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


"ГАЙДА ДО ГАЙДА"- 15 години 101 каба гайди


Hall 1, 19:30, Friday, 11 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


"Невястата" - концерт спектакъл за любовта, вярата и непокорния дух на Родопа планина


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:30, Thursday, 03 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


MARIO BIONDI


Hall 1, 20:00, Friday, 18 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


ROBY LAKATOS & ENSENBLE


Hall 1, 20:00, Saturday, 14 December 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Star Camp 2019 представя мюзикъла: LET US SING! ДА ПЕЕМ!


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 20:00, Wednesday, 11 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


STRAUSS WIENER ORCKESTER


Hall 1, 19:00, Sunday, 01 December 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Video Games Live


Hall 1, 20:00, Wednesday, 20 November 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Айсидора Дънкан


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 16:00, Sunday, 29 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


АНТИХРИСТ


Hall New Theater, 19:30, Thursday, 17 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


АПАРТ


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Sunday, 15 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


БАЛЕТ НА ЛЕД НА САНКТ ПЕТЕРБУРГ- ЛЕБЕДОВО ЕЗЕРО


Hall 1, 20:00, Tuesday, 03 December 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


БАЛЕТ НА ЛЕД НА САНКТ ПЕТЕРБУРГ- ЛЕШНИКОТРОШАЧКАТА


Hall 1, 20:00, Monday, 02 December 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Бежар:IX-а симфония


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 20:00, Saturday, 28 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


БОЕН ТАНЦ


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Friday, 13 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


БОЛКА И ВЕЛИЧИЕ


Hall 1, 19:00, Saturday, 23 November 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


БУЛЕВАРДЪТ


Hall 1, 19:00, Friday, 08 November 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


ВАНГА: ЧОВЕК И ФЕНОМЕН


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 17:30, Friday, 04 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats
HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:30, Friday, 04 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Величието на балет Киров


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 18:30, Thursday, 26 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Г-н Гага


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 20:30, Wednesday, 25 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


ГАЛА КОНЦЕРТ НА ЕЛИНА ГАРАНЧА


Hall 1, 19:00, Monday, 23 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


ГОРАН БРЕГОВИЧ


Hall 1, 20:00, Sunday, 06 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


ДВА БИЛЕТА ЗА ПАРИЖ


Hall New Theater, 19:30, Friday, 27 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


ЖИВОТЪТ Е СЪН


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Monday, 09 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


ЗВЕЗДИТЕ НА БЪЛГАРИЯ


Hall 1, 20:00, Monday, 16 December 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


И след това танцувахме


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 18:30, Sunday, 29 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


ИЗМАМНА РЕАЛНОСТ


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Tuesday, 29 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats
HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Wednesday, 30 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Кафе Мюлер


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Friday, 27 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


КОЙ ПРИБИРА СУТРИН ЗВЕЗДИТЕ?


HALL 2 - Azaryan Theatre, 20:00, Saturday, 05 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Кой си ти ?


Hall New Theater, 19:30, Thursday, 12 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Концерт "РОК ПОЕЗИЯ"- Александър Петров


Hall 1, 20:00, Tuesday, 15 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


КОНЦЕРТ НА 8 РОЯЛА


Hall 1, 20:00, Monday, 18 November 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Концерт спектакъл "Между два свята"- Марио Хосен и Адриян Йотикер


Hall 1, 20:00, Monday, 25 November 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


КОСВЕНИ ЩЕТИ


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Thursday, 12 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Котка върху горещ ламаринен покрив


Hall New Theater, 19:30, Monday, 21 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Лебедово езеро


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 18:30, Wednesday, 25 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Лос Тарантос


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 20:30, Thursday, 26 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Медея


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Tuesday, 08 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats
HALL 2 - Azaryan Theatre, 18:30, Wednesday, 09 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats
HALL 2 - Azaryan Theatre, 18:30, Wednesday, 13 November 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats
HALL 2 - Azaryan Theatre, 18:30, Thursday, 14 November 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats
HALL 2 - Azaryan Theatre, 18:30, Monday, 02 December 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


МЕЛОДИЯ


Hall New Theater, 19:30, Wednesday, 25 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


МОИТЕ НЕЗАБРАВИМИ ПЕСНИ - ЖИВКО КОЛЕВ НА 65 ГОДИНИ


Hall 1, 19:00, Tuesday, 19 November 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Национален дворец на културата и ФОНДАЦИЯТА представят КИРИЛ МАРИЧКОВ на 75 г.


Hall 1, 20:00, Wednesday, 30 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Откриване Рудолф Нуреев:Бялата врана


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Tuesday, 24 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Очите на хората


Hall New Theater, 19:30, Friday, 13 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Пилето, което казва ку


Hall New Theater, 19:30, Wednesday, 18 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats
Hall New Theater, 19:30, Thursday, 19 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats
Hall New Theater, 19:30, Friday, 18 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Портретът на Дориан Грей


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Wednesday, 25 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


ПОРУЧИК БЕНЦ


Hall New Theater, 19:30, Thursday, 26 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Рудолф Нуреев:Бялата врана


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Monday, 30 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Тайната "БЪЛГАРЕ" - седем неразказани истории


Hall 1, 19:00, Monday, 07 October 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Танц


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 20:30, Sunday, 29 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


ХаХаХа 10 години стигат


HALL 2 - Azaryan Theatre, 20:00, Friday, 22 November 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Червените пантофки


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 17:30, Saturday, 28 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats


Юли


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 20:00, Friday, 27 September 2019 - Buy Tickets / Reserve Seats