HOME EVENTS SIGN UP LOGIN CONTACTS
Language:

EVENTS IN THE TICKETING SYSTEM

ALL EVENTS IN THE TICKETING CENTER



Previous page...


ПАРЧЕНЦА ОТ СЛЪНЦЕ И ОБЛАК


Hall New Theater, 19:30, Monday, 05 April 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


ПЕПЕРУДИ, ПЕПЕРУДИ


Hall New Theater, 19:30, Tuesday, 16 March 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats
Hall New Theater, 19:30, Friday, 19 March 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


ПЕТЯ БУЮКЛИЕВА - Юбилеен концерт С МЕН БЪДИ !


Hall 1, 20:00, Monday, 18 October 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ


Hall New Theater, 19:30, Friday, 26 February 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


Пилето, което казва ку


Hall New Theater, 19:30, Wednesday, 24 March 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


РАЗЛОЖКИ КОРЕНИ Фолклорен концерт спектакъл


Hall 1, 18:00, Sunday, 19 December 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


Танцова музика без танци- НФА Филип Кутев


HALL 11 - LUMIERE CINEMA, 19:00, Thursday, 30 September 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


ТЕАТЪР АЗАРЯН - ЖИВОТЪТ Е СЪН


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Sunday, 28 February 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


Театър Азарян - МЕДЕЯ


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Saturday, 24 April 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats
HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Sunday, 25 April 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats
HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Monday, 26 April 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


ТЕАТЪР АЗАРЯН - Мостът


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Wednesday, 17 March 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


ТЕАТЪР АЗАРЯН - Отело - Гибелта на идеалиста


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Wednesday, 10 March 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


ТЕАТЪР АЗАРЯН -На скорост - две пиеси на Х. Пинтър


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Tuesday, 30 March 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


ТЕАТЪР АЗАРЯН -ФЕДРА


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Monday, 08 March 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


Театър Азарян -ХОРО


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Wednesday, 24 March 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


ТЕАТЪР АЗАРЯН-Апарт


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Saturday, 27 March 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


ТЕАТЪР АЗАРЯН-Нощта на покера


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Saturday, 13 March 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


ТЕАТЪР АЗАРЯН-Портретът на Дориан Грей


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Monday, 29 March 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


Театър Азарян-Серотонин


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Friday, 12 March 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


ТЕАТЪР АЗАРЯН-Тяло, хвърлено под ъгъл към хоризонта


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Friday, 19 March 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats


Театър Азарян-Хартиени истории


HALL 2 - Azaryan Theatre, 19:00, Tuesday, 23 March 2021 - Buy Tickets / Reserve Seats



Next page...